1165606
SIDEBOARD / SKRIVBORD, med slag, Sverige 1800-talets senare del

Sju lådor, dubbla grindar. Höjd 73 cm, längd (fronten med lådor) 117 cm, djup ca 49 + 60 = 109 cm

Åldersrelaterat slitage. Senare målning. Nyckel och lås saknas Nyckel saknas.

Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
450
43
48
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (4 bud)
17 jul 19:40
450 SEK
16 jul 12:52
400 SEK
16 jul 9:34
350 SEK
14 jul 13:25
300 SEK