SÄNGBORD ett par Louis XV-stil 1900-talets första hälft

Svartmålade, kvadratisk skiva av marmor, front med låda samt dörr, svängda ben, längd 41, bredd 41, höjd 85 cm

Åldersrelaterat slitage. Senare målning. Märken. Lagning.

Klubbat pris
2 085
198
226
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
2 jul 2019 14:53
2 085 SEK
2 jul 2019 14:53
1 985 SEK
1 jul 2019 22:04
1 500 SEK
1 jul 2019 20:59
800 SEK
29 jun 2019 0:22
600 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13