TITO AGNOLI, karmstolar, 4 st, MISS B2 för Pierantonio Bonacina, Italien 1900-talets senare del.

Stomme av metall med rygg och sits klädda med lädersnören, etikettmärkt. Sitthöjd 47 cm.

Slitage. Smärre röklukt.

Klubbat pris
3 200
280
295
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
1 jul 2019 15:23
3 200 SEK
1 jul 2019 15:23
3 000 SEK
29 jun 2019 20:06
2 200 SEK
29 jun 2019 11:42
2 000 SEK
26 jun 2019 7:48
1 200 SEK
25 jun 2019 22:15
300 SEK