Lagning. Ställvis slitage/hål vid dukens ytterkant. Krackelyr. Färgbortfall.
Klubbat pris
1 401
122
128
Utropspris
2 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (12 bud)
17 aug 2019 6:49
1 401 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
17 aug 2019 6:49
1 301 SEK
13 aug 2019 6:49
1 300 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
13 aug 2019 6:49
1 200 SEK
13 aug 2019 6:49
1 049 SEK
13 aug 2019 6:49
999 SEK
11 aug 2019 22:33
550 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
11 aug 2019 22:33
500 SEK
11 aug 2019 22:32
450 SEK
11 aug 2019 22:32
400 SEK
11 aug 2019 20:02
350 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
11 aug 2019 10:42
300 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1