GOLVLAMPA Cottex 1900-talets senare del

För fem ställbara ljuspunkter, stomme av marmor och gulmetall, etikettmärkt, höjd ca 206 cm

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad. Repa.

Klubbat pris
3 100
294
337
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
14 aug 2019 7:12
3 100 SEK
14 aug 2019 7:12
2 900 SEK
10 aug 2019 20:17
2 700 SEK
10 aug 2019 20:17
2 500 SEK
10 aug 2019 20:16
2 200 SEK
10 aug 2019 20:16
2 000 SEK
10 aug 2019 20:16
1 600 SEK
10 aug 2019 20:16
1 500 SEK
10 aug 2019 20:15
1 100 SEK
10 aug 2019 20:15
1 000 SEK
10 aug 2019 11:42
600 SEK
10 aug 2019 11:42
550 SEK
10 aug 2019 5:16
350 SEK
9 aug 2019 10:32
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13