1165872
GOLVLAMPA Cottex 1900-talets senare del
Golvlampa cottex 1900 talets senare del

För fem ställbara ljuspunkter, stomme av marmor och gulmetall, etikettmärkt, höjd ca 206 cm

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad. Repa.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G9
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
3 100
289
321
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
14 aug 7:12
3 100 SEK
14 aug 7:12
2 900 SEK
10 aug 20:17
2 700 SEK
10 aug 20:17
2 500 SEK
10 aug 20:16
2 200 SEK