1165901
MÖBLEMANG, 5 delar, rotting och bambu, 1900-talets mitt.

Bord med glasskiva, 2 pallar, tamburmajor och spegel. Bord, diameter 77, höjd 60. Pallar, diameter 45, höjd 50. Tamburmajor, höjd 180 cm. Spegel med hylla, höjd 200 cm.

Slitage. Glas saknas. Dynor fuktskadade och med fläckar.

Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
600
57
64
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (7 bud)
7 jul 19:35
600 SEK
7 jul 19:35
550 SEK
7 jul 19:35
500 SEK
7 jul 19:35
450 SEK
7 jul 19:17
400 SEK