1165903
FÅTÖLJER, ett par, rotting o bambu, 1900-talets andra hälft.

Genombruten dekor.

Slitage. Dynor saknas.

Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
3 200
305
343
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (20 bud)
9
7 jul 19:42
3 200 SEK
8
7 jul 19:42
3 000 SEK
8
7 jul 17:13
2 400 SEK
7 jul 2:40
2 200 SEK
7 jul 2:40
2 000 SEK