FÅTÖLJER, ett par, rotting o bambu, 1900-talets andra hälft.

Genombruten dekor.

Slitage. Dynor saknas.

Klubbat pris
3 200
291
306
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (20 bud)
9
7 jul 2019 19:42
3 200 SEK
8
7 jul 2019 19:42
3 000 SEK
8
7 jul 2019 17:13
2 400 SEK
7 jul 2019 2:40
2 200 SEK
7 jul 2019 2:40
2 000 SEK
7 jul 2019 2:40
2 000 SEK
7 jul 2019 0:49
1 800 SEK
6 jul 2019 21:30
1 700 SEK
6 jul 2019 21:29
1 600 SEK
6 jul 2019 21:29
1 600 SEK
6 jul 2019 20:55
1 500 SEK
6 jul 2019 14:33
1 400 SEK
6 jul 2019 13:21
1 300 SEK
6 jul 2019 13:21
1 300 SEK
2 jul 2019 23:07
1 100 SEK
2 jul 2019 23:07
1 000 SEK
30 jun 2019 14:38
750 SEK
30 jun 2019 14:38
700 SEK
29 jun 2019 18:58
350 SEK
28 jun 2019 15:00
300 SEK
Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.