1165926
FÄLLSTOLAR, 7 st, 1900-talets andra hälft.

Rödbetsat trä.

Solblekta. Slitage. Märken.

Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
1 700
162
182
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (17 bud)
10 jul 19:31
1 700 SEK
10 jul 19:30
1 600 SEK
10 jul 1:57
1 500 SEK
10 jul 1:57
1 400 SEK
9 jul 15:48
1 300 SEK