Madeleine Pyk – en samling F769

BÖHLMARKS, golvlampa, modell 15750, 1900-talets andra hälft.

Golvlampa med stomme av mässing, delvis läderklädd. Plisserad skärm av textil. Totalhöjd ca 150 cm.

Ej funktionstestad. Smärre slitage. Märken. Smärre fläckar.

Klubbat pris
6 701
636
728
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
13 jul 2019 18:16
6 701 SEK
13 jul 2019 17:39
6 501 SEK
13 jul 2019 17:39
6 500 SEK
13 jul 2019 12:00
6 200 SEK
13 jul 2019 12:00
6 000 SEK
13 jul 2019 11:37
5 300 SEK
13 jul 2019 11:37
5 100 SEK
13 jul 2019 11:37
4 700 SEK
13 jul 2019 11:37
4 500 SEK
9 jul 2019 18:50
3 600 SEK
9 jul 2019 18:50
3 400 SEK
9 jul 2019 14:38
3 200 SEK
5 jul 2019 20:40
3 000 SEK