Fanerade med lövträ. Stolarna brännmärkta Trätina,
Bordet Skaraborgs Möbelindustri AB, Tibro. Sitthöjd 45 cm. Bordets längd 140, djup 100, höjd 73 cm. Två iläggsskivor á 55 cm.
Smärre slitage. Märken. Senare klädsel.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.