1166254
SPEGEL, Leppälän Kuvastintehdas, Finland 1930-tal.

Fasettslipat glas, träram med rundade hörn. 82,5x46,5 cm.

Obetydligt slitage.

Nan Jarjis
Nan Jarjis

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
260
2 730
293
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (10 bud)
4 jul 15:04
260 EUR
4 jul 15:04
250 EUR
4 jul 14:42
240 EUR
4 jul 14:33
220 EUR
4 jul 14:33
200 EUR