1166278
Simon Gate
(1883-1945)

SIMON GATE, vas, glas, Orrefors, signerad, 1930-tal

Grön glasmassa med slipad antikiserande dekor. Höjd 22 cm.

Slitage. Repor. Smärre nagg.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
1 601
152
172
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
12 jul 21:16
1 601 SEK
12 jul 21:16
1 505 SEK
12 jul 12:22
1 301 SEK
12 jul 10:11
1 201 SEK
12 jul 10:11
1 200 SEK