Signerad Wilke Adolfsson -97, höjd 33, diameter 20 cm
Obetydligt ytslitage.
Klubbat pris
2 200
194
203
Utropspris
2 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (19 bud)
20 jul 2019 21:52
2 200 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
20 jul 2019 21:52
2 000 SEK
20 jul 2019 21:52
2 000 SEK
20 jul 2019 21:52
1 900 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
20 jul 2019 21:52
1 900 SEK
20 jul 2019 21:52
1 800 SEK
20 jul 2019 21:51
1 800 SEK
20 jul 2019 21:51
1 700 SEK
20 jul 2019 21:51
1 700 SEK
20 jul 2019 21:51
1 600 SEK
20 jul 2019 21:51
1 500 SEK
20 jul 2019 21:51
1 400 SEK
20 jul 2019 21:50
1 300 SEK
20 jul 2019 21:42
1 200 SEK
18 jul 2019 1:12
1 100 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
17 jul 2019 16:58
1 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
15 jul 2019 19:20
400 SEK
13 jul 2019 11:44
350 SEK
13 jul 2019 10:08
300 SEK