DALAHÄST, omkring år 1900.

DALAHÄST, omkring år 1900.

Målad furu. Polykrom dekor mot vit grund. Höjd ca 16,5 cm.

Slitage, obetydliga skador, torrsprickor.

Klubbat pris
6 200
541
566
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (20 bud)
10 jul 2019 18:49
6 200 SEK
8
10 jul 2019 18:49
6 001 SEK
10 jul 2019 18:48
5 201 SEK
8
10 jul 2019 18:48
5 001 SEK
10 jul 2019 18:28
4 200 SEK
10 jul 2019 18:28
4 000 SEK
10 jul 2019 13:30
3 800 SEK
10 jul 2019 13:30
3 600 SEK
10 jul 2019 11:48
3 400 SEK
7 jul 2019 9:45
3 200 SEK
7 jul 2019 9:44
3 000 SEK
7 jul 2019 9:44
3 000 SEK
7 jul 2019 9:13
2 800 SEK
7 jul 2019 9:13
2 600 SEK
4 jul 2019 14:26
2 400 SEK
4 jul 2019 14:26
2 200 SEK
4 jul 2019 8:01
1 800 SEK
3 jul 2019 8:09
999 SEK
3 jul 2019 6:51
555 SEK
2 jul 2019 17:40
300 SEK