STEMCUP, porslin. Kina, 1900-tal.

Dekor i järnrött och underglasyrblått, med motiv av sjömonster bland vågor, diameter 10,5 cm.

Slitage.

Klubbat pris
1 150
100
105
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (20 bud)
8 jul 2019 16:00
1 150 SEK
8 jul 2019 16:00
1 050 SEK
8 jul 2019 15:37
1 049 SEK
8 jul 2019 15:36
999 SEK
8 jul 2019 15:36
988 SEK
7 jul 2019 22:01
938 SEK
7 jul 2019 22:00
888 SEK
7 jul 2019 22:00
850 SEK
7 jul 2019 19:06
800 SEK
7 jul 2019 19:06
750 SEK
7 jul 2019 15:47
716 SEK
7 jul 2019 15:46
666 SEK
7 jul 2019 15:46
650 SEK
7 jul 2019 15:46
600 SEK
7 jul 2019 15:46
550 SEK
7 jul 2019 0:52
500 SEK
7 jul 2019 0:52
450 SEK
6 jul 2019 8:43
400 SEK
2 jul 2019 13:39
350 SEK
30 jun 2019 18:07
300 SEK