Stina Sunesson

(Sverige, 1925-1998)
Stina Sunesson
(Sverige, 1925-1998)

STINA SUNESSON, olja på duk, signerad samt daterad 1956.

Betande hästar i landskap, 28x23 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
600
52
55
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
8 jul 2019 19:02
600 SEK
8 jul 2019 19:02
600 SEK
4 jul 2019 19:12
550 SEK
4 jul 2019 19:12
500 SEK
4 jul 2019 19:12
450 SEK
4 jul 2019 19:12
400 SEK
4 jul 2019 18:46
350 SEK
3 jul 2019 22:47
300 SEK