Kerstin Hörlin-Holmquist

(Sverige, 1925-1997)
Kerstin Hörlin-Holmquist
(Sverige, 1925-1997)

KERSTIN HÖRLIN-HOLMQVIST, fåtölj, "Lilla Eva", ur Paradiset, Triva, Nordiska Kompaniet, 1900-talets mitt.

Klädd med textil. Sitthöjd 39, höjd 84 cm.

Fläckar, slitage, märken, repor.

Klubbat pris
2 800
247
258
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (30 bud)
8
8 jul 2019 19:26
2 800 SEK
8 jul 2019 19:26
2 600 SEK
8
8 jul 2019 19:26
2 500 SEK
8
8 jul 2019 19:23
2 400 SEK
8 jul 2019 19:22
2 200 SEK
8
8 jul 2019 19:22
2 000 SEK
8 jul 2019 19:22
1 900 SEK
8
8 jul 2019 19:22
1 800 SEK
8 jul 2019 19:22
1 700 SEK
8
8 jul 2019 19:21
1 600 SEK
8 jul 2019 19:20
1 500 SEK
8 jul 2019 19:20
1 500 SEK
8 jul 2019 19:20
1 400 SEK
8 jul 2019 19:20
1 300 SEK
8 jul 2019 19:09
1 200 SEK
8 jul 2019 18:31
1 100 SEK
8 jul 2019 17:34
1 000 SEK
8 jul 2019 17:34
1 000 SEK
8 jul 2019 17:34
850 SEK
8 jul 2019 17:34
800 SEK
8 jul 2019 17:32
750 SEK
8 jul 2019 17:32
700 SEK
8 jul 2019 17:32
650 SEK
8 jul 2019 17:32
600 SEK
8 jul 2019 16:47
550 SEK
8 jul 2019 16:47
500 SEK
5 jul 2019 21:37
450 SEK
5 jul 2019 11:25
400 SEK
4 jul 2019 1:09
350 SEK
3 jul 2019 7:18
300 SEK