BYRÅ MED SPEGEL 1900-talets senare del

Fanerad med detaljer av mässing, sex lådor, sidor med handtag, längd 71, bredd 30, höjd 71 cm, spegeln 90 x 58,5 cm

Åldersrelaterat slitage. Avnött. Repor. Nagg. Märken.

Klubbat pris
1 000
88
92
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
9 jul 2019 21:24
1 000 SEK
9 jul 2019 18:31
800 SEK
9 jul 2019 9:51
700 SEK
7 jul 2019 9:53
600 SEK
5 jul 2019 17:20
500 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13