Madeleine Pyk – en samling F769

GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft.

Stomme av mässing, delvis klädd med läger. Fyra ljuspunkter. Höjd 153 cm.

Ej funktionstestad. Smärre slitage. Märken. Bucklor. Ny jordad el.

Klubbat pris
350
33
38
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (2 bud)
7 jul 2019 15:56
350 SEK
5 jul 2019 20:53
300 SEK