VATTENTUNNA, omkring år 1900.

VATTENTUNNA, omkring år 1900.

Vattentunna av koppar med detaljer av mässing. Höjd 64 cm.

Smärre slitage, repor, bucklor, obetydlig lagning.

Klubbat pris
2 200
194
203
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (20 bud)
10
22 jul 2019 13:03
2 200 SEK
22 jul 2019 13:03
2 000 SEK
22 jul 2019 11:38
1 950 SEK
9
22 jul 2019 11:38
1 850 SEK
22 jul 2019 10:41
1 750 SEK
8
22 jul 2019 10:41
1 650 SEK
17 jul 2019 5:02
1 100 SEK
15 jul 2019 21:47
1 000 SEK
15 jul 2019 21:47
950 SEK
15 jul 2019 6:19
901 SEK
15 jul 2019 6:18
851 SEK
15 jul 2019 6:18
850 SEK
14 jul 2019 21:12
750 SEK
14 jul 2019 21:12
700 SEK
13 jul 2019 21:21
600 SEK
13 jul 2019 21:20
550 SEK
13 jul 2019 21:20
500 SEK
12 jul 2019 23:32
400 SEK
12 jul 2019 23:32
350 SEK
12 jul 2019 22:41
300 SEK