KAKELUGNSPLATTOR, 4 stycken, 1700-tal.

Blåvita med dekor av blommor. Ca 33 x 24, 32 x 22, 29 x 20 och 28 x 19 cm vardera.

Nagg, krackelyrer, smärre sprickor.

Klubbat pris
4 400
388
405
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
12 jul 2019 17:15
4 400 SEK
12 jul 2019 17:15
4 200 SEK
12 jul 2019 17:14
3 800 SEK
12 jul 2019 17:14
3 600 SEK
12 jul 2019 17:14
3 000 SEK
12 jul 2019 17:14
2 800 SEK
9 jul 2019 1:48
2 000 SEK
5 jul 2019 15:48
300 SEK