SPEGELLAMPETT, 1800-tal.

SPEGELLAMPETT, 1800-tal.

Förgylld och bronserad spegellampett för två ljus med armar av mässing. 64 x 79 cm.

Renoverad och kompletterad. Smärre skador och lagningar.

Klubbat pris
3 450
301
315
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (31 bud)
21 jul 2019 19:25
3 450 SEK
8
21 jul 2019 19:25
3 250 SEK
21 jul 2019 19:14
3 000 SEK
8
21 jul 2019 19:14
2 800 SEK
21 jul 2019 17:44
2 400 SEK
21 jul 2019 10:49
2 200 SEK
21 jul 2019 10:49
2 000 SEK
21 jul 2019 10:49
2 000 SEK
20 jul 2019 16:38
1 800 SEK
20 jul 2019 16:38
1 700 SEK
20 jul 2019 16:38
1 600 SEK
20 jul 2019 16:38
1 500 SEK
20 jul 2019 16:15
1 300 SEK
16 jul 2019 11:14
1 200 SEK
16 jul 2019 10:32
1 100 SEK
16 jul 2019 10:32
1 000 SEK
16 jul 2019 10:31
950 SEK
16 jul 2019 10:31
900 SEK
16 jul 2019 10:29
850 SEK
16 jul 2019 10:29
800 SEK
16 jul 2019 10:29
750 SEK
16 jul 2019 10:29
700 SEK
16 jul 2019 10:28
650 SEK
16 jul 2019 10:28
600 SEK
15 jul 2019 9:15
550 SEK
14 jul 2019 12:43
500 SEK
14 jul 2019 12:43
500 SEK
14 jul 2019 12:43
450 SEK
14 jul 2019 12:43
400 SEK
13 jul 2019 21:21
350 SEK
12 jul 2019 13:32
300 SEK