PALL, 1900-talets andra hälft.

Furu. Längd 44, djup 23, höjd 34 cm.

Slitage. Märken. Torrsprickor.

Klubbat pris
2 050
182
190
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (19 bud)
10
12 jul 2019 21:05
2 050 SEK
9
12 jul 2019 21:05
1 950 SEK
9
12 jul 2019 15:54
1 900 SEK
12 jul 2019 15:54
1 800 SEK
12 jul 2019 5:37
1 650 SEK
8
12 jul 2019 5:37
1 550 SEK
12 jul 2019 3:13
1 150 SEK
12 jul 2019 3:13
1 050 SEK
11 jul 2019 9:51
850 SEK
11 jul 2019 9:51
800 SEK
11 jul 2019 9:51
800 SEK
10 jul 2019 22:09
650 SEK
10 jul 2019 21:01
600 SEK
5 jul 2019 23:45
550 SEK
5 jul 2019 23:45
500 SEK
5 jul 2019 12:49
450 SEK
5 jul 2019 12:49
400 SEK
4 jul 2019 9:47
350 SEK
3 jul 2019 19:09
300 SEK