1166837
Ola Billgren
(1940-2001)
Ola billgren, litografi, signerad, ea och daterad 79

OLA BILLGREN, litografi, signerad, EA och daterad 79.

"Mansporträtt". Bildstorlek 36 x 27,5 cm.

Ej examinerad ur ram. Inga synliga skador.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
1 100
103
114
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
26 jul 14:33
1 100 SEK
26 jul 14:32
1 000 SEK
26 jul 14:32
1 000 SEK
26 jul 14:32
650 SEK
26 jul 14:32
600 SEK