SALONGSGRUPP, 6 delar, 1900-talets första hälft.

Vitmålat böjträ. Bord, soffa, fyra stolar. Bord med rund skiva, diam 76, höjd 77 cm. Soffan längd 124 cm. Stolar och soffa sitthöjd c:a 47 cm.

Senare bemålning. Smärre slitage och färgbortfall. En stol med bristning i ryggen.

Klubbat pris
2 700
256
293
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
4 aug 2019 20:17
2 700 SEK
4 aug 2019 20:17
2 500 SEK
4 aug 2019 20:17
2 400 SEK
4 aug 2019 19:39
2 200 SEK
1 aug 2019 14:52
2 000 SEK
30 jul 2019 22:45
500 SEK
26 jul 2019 14:02
300 SEK