SPEGEL, 1900-talets mitt

SPEGEL, 1900-talets mitt

Ram fanerad med teak. List av mässing. Höjd 78 cm, bredd 40 cm.

Smärre repa på glas.

Klubbat pris
2 810
246
256
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (33 bud)
14 jul 2019 20:19
2 810 SEK
14 jul 2019 20:19
2 620 SEK
14 jul 2019 20:19
2 610 SEK
14 jul 2019 20:18
2 410 SEK
14 jul 2019 20:17
2 210 SEK
14 jul 2019 20:16
2 010 SEK
14 jul 2019 20:16
2 000 SEK
14 jul 2019 20:15
1 905 SEK
14 jul 2019 20:15
1 805 SEK
14 jul 2019 20:15
1 800 SEK
14 jul 2019 20:14
1 700 SEK
14 jul 2019 20:14
1 671 SEK
14 jul 2019 20:13
1 600 SEK
14 jul 2019 20:13
1 500 SEK
14 jul 2019 20:13
1 350 SEK
14 jul 2019 20:13
1 250 SEK
14 jul 2019 20:13
1 150 SEK
14 jul 2019 20:13
1 105 SEK
14 jul 2019 20:12
1 005 SEK
14 jul 2019 20:12
1 000 SEK
14 jul 2019 20:11
951 SEK
14 jul 2019 20:11
901 SEK
14 jul 2019 20:05
800 SEK
14 jul 2019 18:37
750 SEK
14 jul 2019 18:37
700 SEK
14 jul 2019 18:37
650 SEK
12 jul 2019 20:24
600 SEK
12 jul 2019 18:33
550 SEK
12 jul 2019 18:33
500 SEK
12 jul 2019 18:33
500 SEK
7 jul 2019 21:14
450 SEK
7 jul 2019 21:14
400 SEK
6 jul 2019 14:09
300 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79