BORDSLAMPA, Luxus, 1960/70-tal, etikettmärkt.

Grönlackerat trä. Total höjd 53 cm.

Obetydligt slitage, något blekt skärm. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
1 100
97
101
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (15 bud)
9
14 jul 2019 14:05
1 100 SEK
14 jul 2019 14:05
1 000 SEK
9
14 jul 2019 14:05
950 SEK
14 jul 2019 9:26
850 SEK
8
14 jul 2019 9:26
800 SEK
14 jul 2019 2:28
750 SEK
12 jul 2019 9:35
700 SEK
12 jul 2019 5:31
650 SEK
7 jul 2019 20:51
600 SEK
7 jul 2019 20:51
600 SEK
7 jul 2019 18:39
550 SEK
6 jul 2019 15:48
500 SEK
6 jul 2019 15:48
500 SEK
5 jul 2019 22:41
350 SEK
5 jul 2019 20:45
300 SEK