PARTI VASER, 5 st, glas, Holmegaard, Åseda m fl.

En röd med klotrund lockknopp, Holmegaard, höjd c:a 40 cm.
En flaskformad, orange, höjd 27 cm.
En gul med tjock klarglasbotten Åseda, höjd 27,5 cm. Två små höjd 11-14 cm.

Smärre slitage, lilla röda vaen med smärre mynningsnagg.

Klubbat pris
3 400
296
310
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (33 bud)
11 jul 2019 9:00
3 400 SEK
11
9 jul 2019 19:24
3 200 SEK
10
9 jul 2019 19:24
3 000 SEK
10
9 jul 2019 19:24
2 800 SEK
11
9 jul 2019 19:24
2 600 SEK
10
9 jul 2019 11:50
2 300 SEK
9
9 jul 2019 11:50
2 100 SEK
9
8 jul 2019 10:51
2 000 SEK
8
5 jul 2019 22:59
1 900 SEK
5 jul 2019 21:36
1 800 SEK
5 jul 2019 21:36
1 800 SEK
5 jul 2019 21:29
1 700 SEK
5 jul 2019 21:19
1 600 SEK
4 jul 2019 22:09
1 500 SEK
4 jul 2019 22:09
1 500 SEK
4 jul 2019 21:01
1 400 SEK
4 jul 2019 19:43
1 300 SEK
4 jul 2019 19:43
1 200 SEK
4 jul 2019 19:43
1 200 SEK
4 jul 2019 11:49
1 100 SEK
4 jul 2019 11:49
1 000 SEK
4 jul 2019 9:38
851 SEK
4 jul 2019 9:38
801 SEK
4 jul 2019 8:20
750 SEK
3 jul 2019 21:55
700 SEK
3 jul 2019 21:55
650 SEK
3 jul 2019 21:55
600 SEK
3 jul 2019 21:15
550 SEK
3 jul 2019 19:57
500 SEK
3 jul 2019 19:57
500 SEK
3 jul 2019 19:57
400 SEK
3 jul 2019 19:57
350 SEK
3 jul 2019 16:42
300 SEK