HATTHYLLA, 1900-talets mitt.

HATTHYLLA, 1900-talets mitt.

Kromad metall. Längd 123, djup 29 cm.

Smärre slitage. Anlupen metall.

Klubbat pris
1 700
151
157
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (15 bud)
14 jul 2019 19:53
1 700 SEK
14 jul 2019 19:53
1 600 SEK
14 jul 2019 19:52
1 500 SEK
14 jul 2019 19:52
1 400 SEK
14 jul 2019 19:52
1 300 SEK
14 jul 2019 19:52
1 200 SEK
13 jul 2019 10:35
1 100 SEK
13 jul 2019 10:35
1 000 SEK
13 jul 2019 10:25
950 SEK
11 jul 2019 21:32
900 SEK
8 jul 2019 20:43
850 SEK
8 jul 2019 20:43
800 SEK
8 jul 2019 16:42
400 SEK
8 jul 2019 16:42
350 SEK
7 jul 2019 0:48
300 SEK