BING & GRØNDAHL - KAFFESERVIS, 6 delar, moedell 485, Danmark, 1900-tal.

6 koppar med fat, modell 485. Höjd kopp ca 8,5 cm.
(Ett extra fat medföljer.)

Smärre slitage.

Klubbat pris
1 780
169
193
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
13 jul 2019 15:33
1 780 SEK
13 jul 2019 15:33
1 680 SEK
10 jul 2019 23:10
1 650 SEK
9 jul 2019 22:12
1 550 SEK
9 jul 2019 22:12
1 500 SEK
7 jul 2019 11:04
1 400 SEK
7 jul 2019 11:04
1 300 SEK
7 jul 2019 0:29
1 205 SEK
5 jul 2019 23:23
1 105 SEK
5 jul 2019 23:03
1 005 SEK
5 jul 2019 23:03
1 000 SEK
5 jul 2019 18:50
800 SEK
Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46