1167020
SERVERINGVAGN, 1900-talets andra hälft.

Stomme av mässing. Hyllplan av laminat. Längd 77, djup 48, höjd 72 cm.

Smärre slitage.

Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704-557104

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
3 950
376
423
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (29 bud)
14 jul 19:33
3 950 SEK
8
14 jul 19:33
3 750 SEK
14 jul 19:30
3 500 SEK
8
14 jul 19:30
3 300 SEK
13 jul 16:30
2 400 SEK