SLAGBORD, 1800-talets första hälft.

Målat. Enkelgrindar. Bredd 118, total längd 170, höjd 75 cm.

Fläckar. Märken. Slitage. Hackmärke. Torrsprickor.

Klubbat pris
2 600
231
241
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
14 jul 2019 19:23
2 600 SEK
9 jul 2019 16:36
2 400 SEK
9 jul 2019 14:53
2 200 SEK
9 jul 2019 10:07
2 000 SEK
8 jul 2019 15:44
900 SEK
8 jul 2019 13:58
800 SEK
6 jul 2019 23:22
600 SEK
6 jul 2019 6:16
500 SEK
5 jul 2019 17:02
440 SEK