SKÄRMVÄGG / GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft.

Metallstomme, invändigt tygklädd och för fyra ljuspunkter. Utvändigt med rotting. Längd ca 125, bredd ca 40, höjd ca 171 cm.

Slitage. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
2 075
184
192
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (14 bud)
5 aug 2019 11:46
2 075 SEK
5 aug 2019 11:46
2 001 SEK
5 aug 2019 9:06
1 750 SEK
5 aug 2019 9:06
1 650 SEK
5 aug 2019 0:10
1 600 SEK
5 aug 2019 0:10
1 500 SEK
5 aug 2019 0:10
1 500 SEK
5 aug 2019 0:09
1 400 SEK
5 aug 2019 0:09
1 300 SEK
3 aug 2019 23:51
1 200 SEK
2 aug 2019 10:28
1 000 SEK
1 aug 2019 20:48
850 SEK
30 jul 2019 16:22
800 SEK
30 jul 2019 15:52
650 SEK