LÅDFACK, 1900-talets mitt.

LÅDFACK, 1900-talets mitt.

Lådfack av trä, delvis målad och med 16 lådor. Bredd 92, djup 47, höjd 92 cm.

Smärre slitage och skador, ett handtag saknas.

Klubbat pris
2 200
194
203
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
13 jul 2019 21:05
2 200 SEK
10 jul 2019 23:36
2 000 SEK
7 jul 2019 16:34
1 200 SEK
5 jul 2019 14:39
750 SEK
5 jul 2019 9:51
650 SEK