GOLVLAMPA, 1900-talets mitt.

GOLVLAMPA, 1900-talets mitt.

Stomme av mässing och trä. Tre ljuspunkter med tygklädda skärmar. Reglerbar. Höjd från ca 150 cm.

Slitage och smärre skador, ej funktionstestad.

Klubbat pris
1 400
124
129
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (19 bud)
14 jul 2019 20:08
1 400 SEK
14 jul 2019 20:08
1 300 SEK
14 jul 2019 20:06
1 200 SEK
14 jul 2019 20:06
1 100 SEK
14 jul 2019 20:05
1 000 SEK
14 jul 2019 20:03
950 SEK
11 jul 2019 19:53
900 SEK
11 jul 2019 19:53
900 SEK
11 jul 2019 19:52
850 SEK
11 jul 2019 19:52
800 SEK
9 jul 2019 16:42
750 SEK
9 jul 2019 16:42
700 SEK
9 jul 2019 16:42
650 SEK
9 jul 2019 16:42
600 SEK
9 jul 2019 16:42
550 SEK
9 jul 2019 16:42
500 SEK
7 jul 2019 16:00
400 SEK
7 jul 2019 16:00
350 SEK
5 jul 2019 21:52
300 SEK