NIELS JØRGEN HAUGESEN matbord "4750" Fredericia Furniture Danmark 1900-talets senare del

Stomme av metall, skiva av vit laminat, med två utdragbara klaffar à 55 cm vardera, längd 186 (296), bredd 92, höjd 73 cm (skivans mått, benställning går utanför).

Obetydligt ytslitage.

Formgivet 1986.

Klubbat pris
17 000
1 500
1 565
Utropspris
10 000 SEK
Budhistorik (30 bud)
11
13 jul 2019 16:09
17 000 SEK
13
13 jul 2019 16:09
17 000 SEK
11
13 jul 2019 16:06
16 500 SEK
13
13 jul 2019 16:06
16 000 SEK
13
13 jul 2019 16:05
15 500 SEK
11
13 jul 2019 16:04
15 000 SEK
13
13 jul 2019 16:04
15 000 SEK
11
13 jul 2019 15:54
14 500 SEK
13
13 jul 2019 15:54
14 000 SEK
13
13 jul 2019 15:49
13 500 SEK
11
13 jul 2019 15:48
13 000 SEK
13
13 jul 2019 15:48
13 000 SEK
11
13 jul 2019 15:39
12 500 SEK
12
13 jul 2019 15:39
12 000 SEK
12
13 jul 2019 15:38
11 000 SEK
11
13 jul 2019 11:59
10 500 SEK
9
13 jul 2019 11:59
10 000 SEK
11
13 jul 2019 11:59
10 000 SEK
9
12 jul 2019 17:55
8 500 SEK
10
12 jul 2019 17:55
8 300 SEK
9
8 jul 2019 12:51
8 000 SEK
8 jul 2019 9:57
5 995 SEK
8
8 jul 2019 8:44
5 500 SEK
8 jul 2019 8:11
5 000 SEK
7 jul 2019 23:32
4 200 SEK
7 jul 2019 19:12
3 000 SEK
6 jul 2019 21:37
750 SEK
6 jul 2019 20:09
700 SEK
5 jul 2019 23:35
600 SEK
5 jul 2019 20:19
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13