GOLVLAMPA, Falkenbergs belysning. 1900-talets andra hälft.

Metallstomme med tygklädd skärm. En ljuspunkt. Höjd 145 cm.

Smärre skador och slitage, ej funktionstestad.

Klubbat pris
1 100
96
100
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (3 bud)
14 jul 2019 20:39
1 100 SEK
14 jul 2019 9:40
1 000 SEK
12 jul 2019 20:22
300 SEK