BORDSLAMPA, Art Déco, 1930-tal

Mässing. Dekor av dansande kvinna. Två ljuspunkter. Höjd 42 cm.

Slitage. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
3 890
345
364
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (22 bud)
14 jul 2019 19:50
3 890 SEK
8
14 jul 2019 19:50
3 690 SEK
8
14 jul 2019 19:30
3 300 SEK
14 jul 2019 19:28
3 100 SEK
14 jul 2019 17:27
3 050 SEK
8
14 jul 2019 17:27
2 850 SEK
14 jul 2019 10:11
2 200 SEK
13 jul 2019 20:17
2 000 SEK
13 jul 2019 20:17
1 950 SEK
13 jul 2019 20:16
1 900 SEK
13 jul 2019 20:16
1 800 SEK
13 jul 2019 16:10
1 700 SEK
13 jul 2019 16:10
1 600 SEK
9 jul 2019 14:34
1 400 SEK
8 jul 2019 21:05
1 300 SEK
8 jul 2019 18:59
1 200 SEK
5 jul 2019 23:11
1 100 SEK
5 jul 2019 23:11
1 000 SEK
5 jul 2019 23:11
1 000 SEK
5 jul 2019 23:11
550 SEK
5 jul 2019 23:11
500 SEK
4 jul 2019 19:34
300 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79