TABURETTER, ett par, 1900-talets första hälft

Fanerade med björk. Lös, stoppad sits. Sitthöjd 48 cm.

Slitage. Märken. Fläckar.

Klubbat pris
1 050
94
100
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (18 bud)
14 jul 2019 19:37
1 050 SEK
14 jul 2019 19:37
1 000 SEK
14 jul 2019 19:37
950 SEK
14 jul 2019 19:37
900 SEK
14 jul 2019 19:36
850 SEK
14 jul 2019 19:36
800 SEK
14 jul 2019 18:41
750 SEK
14 jul 2019 18:35
700 SEK
12 jul 2019 19:27
650 SEK
12 jul 2019 15:21
600 SEK
12 jul 2019 15:21
600 SEK
12 jul 2019 12:57
550 SEK
12 jul 2019 12:57
500 SEK
12 jul 2019 12:57
500 SEK
11 jul 2019 18:35
450 SEK
10 jul 2019 18:28
400 SEK
10 jul 2019 14:46
350 SEK
5 jul 2019 2:27
300 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79