Emma Toll

(Sverige, 1847-1917)
Emma Toll
(Sverige, 1847-1917)

EMMA TOLL, akvarell med täckvitt, signerad och daterad -94.

Sittande kvinna med hund i landskap. 12 x 26 cm.

Ej examinerad ur ram. Mindre gulnad.

Klubbat pris
3 000
265
276
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (30 bud)
8
18 jul 2019 21:57
3 000 SEK
18 jul 2019 21:55
2 800 SEK
8
18 jul 2019 21:54
2 600 SEK
18 jul 2019 21:54
2 500 SEK
18 jul 2019 21:51
2 400 SEK
8
18 jul 2019 21:51
2 200 SEK
18 jul 2019 21:48
2 000 SEK
8
18 jul 2019 21:48
1 925 SEK
18 jul 2019 21:46
1 825 SEK
18 jul 2019 21:46
1 725 SEK
18 jul 2019 21:46
1 700 SEK
18 jul 2019 21:45
1 625 SEK
8
18 jul 2019 21:45
1 525 SEK
18 jul 2019 21:45
1 500 SEK
18 jul 2019 21:42
1 425 SEK
8
18 jul 2019 21:42
1 325 SEK
18 jul 2019 21:42
1 300 SEK
18 jul 2019 21:39
1 225 SEK
18 jul 2019 21:39
1 125 SEK
18 jul 2019 20:54
1 000 SEK
18 jul 2019 19:16
950 SEK
18 jul 2019 12:33
900 SEK
18 jul 2019 10:40
850 SEK
18 jul 2019 10:28
800 SEK
18 jul 2019 0:18
750 SEK
17 jul 2019 10:13
550 SEK
17 jul 2019 9:16
500 SEK
12 jul 2019 22:36
400 SEK
11 jul 2019 21:22
350 SEK
11 jul 2019 7:26
300 SEK
Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95