SÄNGSTOMME, omkring år 1900.

SÄNGSTOMME, omkring år 1900.

Sängstomme av metall i fyra delar, bland annat av mässing, fotavslutningar med trissor. Total bredd 93, total höjd 150, bäddmått 200 x 90 cm.

Slitage och smärre skador. Sidornas fästen till gavlarna omarbetade.

Klubbat pris
3 400
302
315
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (22 bud)
22 jul 2019 17:37
3 400 SEK
22 jul 2019 17:31
3 200 SEK
22 jul 2019 17:31
3 000 SEK
22 jul 2019 17:31
3 000 SEK
22 jul 2019 10:02
2 600 SEK
22 jul 2019 10:02
2 400 SEK
21 jul 2019 20:20
2 200 SEK
21 jul 2019 20:20
2 000 SEK
21 jul 2019 20:20
2 000 SEK
21 jul 2019 20:20
1 600 SEK
21 jul 2019 20:20
1 500 SEK
21 jul 2019 11:49
1 100 SEK
21 jul 2019 11:49
1 000 SEK
21 jul 2019 11:49
1 000 SEK
16 jul 2019 23:24
650 SEK
16 jul 2019 23:24
600 SEK
16 jul 2019 23:24
550 SEK
16 jul 2019 23:24
500 SEK
16 jul 2019 23:23
450 SEK
16 jul 2019 23:23
400 SEK
13 jul 2019 21:02
350 SEK
12 jul 2019 23:56
300 SEK