TAKLAMPA, 1970-tal.

TAKLAMPA, 1970-tal.

Gullackerad plåt. Diam c:a 38 cm.

Smärre repor. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
656
58
60
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (9 bud)
21 jul 2019 20:30
656 SEK
21 jul 2019 20:25
606 SEK
21 jul 2019 20:25
600 SEK
21 jul 2019 17:42
550 SEK
21 jul 2019 17:42
500 SEK
12 jul 2019 16:25
450 SEK
12 jul 2019 16:25
400 SEK
12 jul 2019 10:11
350 SEK
12 jul 2019 0:37
300 SEK