TAKLAMPA, 1930-40-tal.

TAKLAMPA, 1930-40-tal.

Stomme av metall och glas. För tre ljuspunkter. Diameter ca 50, höjd ca 60 cm.

Smärre slitage, mittstångens glas med obetydlig nagg. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
2 400
212
221
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (28 bud)
26 jul 2019 20:50
2 400 SEK
26 jul 2019 20:50
2 200 SEK
26 jul 2019 20:50
2 100 SEK
26 jul 2019 20:49
2 000 SEK
26 jul 2019 20:49
1 900 SEK
26 jul 2019 20:49
1 800 SEK
26 jul 2019 20:48
1 700 SEK
26 jul 2019 20:48
1 600 SEK
26 jul 2019 20:48
1 500 SEK
26 jul 2019 20:48
1 400 SEK
26 jul 2019 20:48
1 300 SEK
26 jul 2019 20:20
1 200 SEK
26 jul 2019 20:11
1 100 SEK
26 jul 2019 20:11
1 000 SEK
26 jul 2019 20:11
950 SEK
26 jul 2019 20:11
900 SEK
26 jul 2019 20:11
850 SEK
26 jul 2019 20:11
800 SEK
26 jul 2019 20:11
750 SEK
26 jul 2019 20:10
700 SEK
26 jul 2019 20:10
650 SEK
26 jul 2019 20:10
600 SEK
26 jul 2019 20:10
550 SEK
26 jul 2019 17:55
500 SEK
25 jul 2019 21:52
450 SEK
25 jul 2019 20:48
400 SEK
25 jul 2019 20:48
350 SEK
20 jul 2019 10:55
300 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

442. Andy Warhol, "Venus", ur: "Details of renaissance paintings (Sandro Botticelli, Birth of Venus, 1482)".
Utropspris
600 000 - 800 000 SEK
Budhistorik
1 250 000

ditt bud
Aktuellt bud:
1 250 000 SEK