SERVIS "Ostindia" ca 63 dlr Rörstrand flintgods 1900-talets senare del

Bestående av;

13 tallrikar, diameter 23,5 cm,
12 djupa, diameter 21 cm,
16 assietter, diameter 18 cm,
2 uppläggningsfat, längd 32 cm,
2 såsskålar,
1 tillbringare,
2 ovala karotter, längd 25 cm,
15 kaffekoppar med 13 fat.

Smärre slitage.

Klubbat pris
7 701
683
713
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (18 bud)
9
17 jul 2019 19:18
7 701 SEK
17 jul 2019 19:18
7 501 SEK
9
17 jul 2019 19:18
7 201 SEK
17 jul 2019 19:18
7 001 SEK
9
17 jul 2019 19:17
6 702 SEK
17 jul 2019 19:17
6 502 SEK
9
17 jul 2019 19:17
6 201 SEK
17 jul 2019 19:17
6 001 SEK
9
17 jul 2019 18:27
5 200 SEK
8
17 jul 2019 18:14
5 000 SEK
8
16 jul 2019 20:30
4 200 SEK
11 jul 2019 10:14
4 000 SEK
10 jul 2019 14:21
3 700 SEK
10 jul 2019 8:16
3 500 SEK
10 jul 2019 7:17
2 000 SEK
9 jul 2019 23:57
1 700 SEK
9 jul 2019 21:04
1 600 SEK
9 jul 2019 21:02
1 500 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13