SIDEBOARD, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft

Fanerat med valnöt. Tvåp dörrar med bakomliggande hyllplan sam mittparti med fem st lådor. Beslag av mässing. Bredd 177 cm, djup 45 cm, höjd ca 79,5 cm. Nyckel finns.

Blekt. Fläckar. Slitage. Nyckel finns.

Klubbat pris
600
57
65
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (7 bud)
12 aug 2019 19:02
600 SEK
12 aug 2019 19:01
550 SEK
12 aug 2019 19:01
550 SEK
9 aug 2019 16:25
500 SEK
7 aug 2019 21:09
500 SEK
7 aug 2019 20:50
350 SEK
7 aug 2019 17:25
300 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79