SPEGEL, Glas mäster Markaryd, furu, 1960-70-tal.

Spegel med ram av oljad furu. Signerad med etikett. 140 x 83 cm.

Obetydligt slitage.

Klubbat pris
1 000
88
92
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (5 bud)
21 jul 2019 11:23
1 000 SEK
20 jul 2019 11:24
650 SEK
17 jul 2019 15:23
600 SEK
15 jul 2019 23:36
500 SEK
11 jul 2019 22:50
400 SEK