FÅTÖLJER, ett par, 1930-40-tal.

Fåtöljer med fast stoppning och tygklädsel. Sitthöjd ca 37-43 cm vardera.

Smärre slitage, något instabila, något lösa ben.

Klubbat pris
2 000
177
185
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (25 bud)
18 jul 2019 20:58
2 000 SEK
18 jul 2019 20:58
1 900 SEK
18 jul 2019 20:56
1 800 SEK
18 jul 2019 20:56
1 700 SEK
18 jul 2019 20:56
1 600 SEK
18 jul 2019 20:56
1 500 SEK
18 jul 2019 20:55
1 400 SEK
18 jul 2019 20:55
1 300 SEK
18 jul 2019 20:55
1 200 SEK
18 jul 2019 20:55
1 100 SEK
18 jul 2019 20:55
1 000 SEK
18 jul 2019 20:55
950 SEK
18 jul 2019 20:01
900 SEK
18 jul 2019 20:01
850 SEK
18 jul 2019 20:01
800 SEK
18 jul 2019 20:01
750 SEK
18 jul 2019 20:01
700 SEK
18 jul 2019 20:01
650 SEK
18 jul 2019 19:56
600 SEK
18 jul 2019 19:56
550 SEK
18 jul 2019 19:43
500 SEK
18 jul 2019 13:19
450 SEK
14 jul 2019 9:18
400 SEK
11 jul 2019 17:59
350 SEK
9 jul 2019 22:04
300 SEK