SÄNGBORD, ett par, Funkis, 1930-tal.

Sängbord av björk, ek och furu, vardera med en låda och en dörr. Bredd 42, djup 36, höjd 63 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
7 200
639
667
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (22 bud)
8
18 jul 2019 21:24
7 200 SEK
18 jul 2019 21:24
7 000 SEK
8
18 jul 2019 21:24
6 600 SEK
18 jul 2019 21:24
6 400 SEK
8
18 jul 2019 21:23
6 200 SEK
18 jul 2019 21:23
6 000 SEK
8
18 jul 2019 21:23
5 200 SEK
18 jul 2019 21:22
5 000 SEK
8
18 jul 2019 21:22
4 200 SEK
18 jul 2019 21:22
4 000 SEK
8
18 jul 2019 21:18
3 315 SEK
18 jul 2019 21:18
3 115 SEK
18 jul 2019 19:45
2 700 SEK
18 jul 2019 19:44
2 500 SEK
18 jul 2019 19:44
2 500 SEK
17 jul 2019 14:24
1 900 SEK
17 jul 2019 14:24
1 800 SEK
16 jul 2019 7:52
1 700 SEK
15 jul 2019 9:44
1 600 SEK
12 jul 2019 14:52
1 500 SEK
10 jul 2019 14:00
500 SEK
9 jul 2019 22:18
400 SEK