SPEGEL, Swedish Modern, 1940-tal.

Spegel med ram av bok med allegorisk dekor. 84 x 55 cm.

Helhetsintrycket är gott. Smärre slitage.

Klubbat pris
7 900
701
731
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (38 bud)
22 jul 2019 18:26
7 900 SEK
22 jul 2019 18:25
7 700 SEK
22 jul 2019 18:25
7 610 SEK
22 jul 2019 18:25
7 410 SEK
22 jul 2019 18:25
7 210 SEK
22 jul 2019 18:24
7 010 SEK
22 jul 2019 18:24
6 810 SEK
22 jul 2019 18:24
6 610 SEK
22 jul 2019 18:24
6 410 SEK
22 jul 2019 18:24
6 210 SEK
22 jul 2019 18:24
6 010 SEK
22 jul 2019 18:24
5 810 SEK
22 jul 2019 18:24
5 610 SEK
22 jul 2019 18:23
5 410 SEK
22 jul 2019 18:23
5 210 SEK
22 jul 2019 18:23
5 010 SEK
22 jul 2019 18:23
4 810 SEK
22 jul 2019 18:23
4 610 SEK
22 jul 2019 18:23
4 410 SEK
22 jul 2019 18:23
4 210 SEK
22 jul 2019 18:23
4 010 SEK
22 jul 2019 18:16
3 810 SEK
22 jul 2019 18:16
3 610 SEK
22 jul 2019 18:07
3 409 SEK
22 jul 2019 18:07
3 209 SEK
22 jul 2019 17:40
2 900 SEK
22 jul 2019 17:40
2 700 SEK
22 jul 2019 13:42
2 500 SEK
22 jul 2019 13:42
2 300 SEK
21 jul 2019 23:43
2 050 SEK
21 jul 2019 17:44
1 950 SEK
21 jul 2019 10:28
1 109 SEK
21 jul 2019 10:06
1 009 SEK
21 jul 2019 10:06
1 000 SEK
18 jul 2019 13:59
550 SEK
18 jul 2019 13:59
500 SEK
17 jul 2019 18:24
350 SEK
14 jul 2019 10:54
300 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14